Z KSIĄŻKĄ ZA PAN BRAT

Wszyscy wiemy, że bardzo ważną rolę w wychowaniu, jak i w rozwoju człowieka już od najmłodszych lat odgrywa kontakt z książką, poprzez rozwijanie naszej wrażliwości, wyobraźni, a także wpływając na rozwój intelektualny młodego słuchacza oraz czytelnika.

Grupa 5-latki 4 zrozumiała ten przekaz, więc aby docenić społeczną kampanię „Cała Polska czyta dzieciom” postanowiła włączyć rodziców do cyklicznego czytania bajek, baśni i innych pozycji dla przedszkolaków. Pierwszą bajkę pt. „Rybka Mini - Mini‘’ zaprezentowała dzieciom pani Monika, a z opowieścią o żółwiku Franklinie mali słuchacze zaprzyjaźnili się dzięki panu Andrzejowi. Przedszkolaki uważnie słuchały, dlatego zostały nagrodzone naklejkami za poprawne odpowiedzi na pytania dotyczące zaprezentowanych książek.