WIELKANOCNA NIESPODZIANKA

„Wielkanocna niespodzianka – wspólne zabawy z rodzicami” to temat zajęć otwartych dla rodziców, które zostały przeprowadzone w grupie 6–latki 2 „Duszki leśne” przez nauczycielki Agnieszkę Michałowską i Jolantę Beziuk. Na zajęciach rodzice mogli zaobserwować umiejętności i wiedzę dzieci z różnych obszarów edukacyjnych. Sześciolatki opowiadały o tradycjach wielkanocnych, rozwiązywały zadania wielkanocnego zajączka – rozwiązywały krzyżówkę, czytały, rozwiązywały różnorodne zadania matematyczne. Nie zabrakło również tańca i śpiewu. Dzieci popisały się również wiedzą o finansach i bankowości, tematyką tak ważną szczególnie przed świątecznymi wydatkami. Na zakończenie zajęć dzieci wspólnie z rodzicami wykonali wielkanocne zajączki, które zostały przekazane na przedszkolny kiermasz wielkanocny.