KRÓLEWNA ŚMIESZKA I EKOLUDKI

Dbanie o środowisko i promowanie jego ochrony jest jednym z zadań od lat realizowanych przez nasze przedszkole. W ramach promowania postaw proekologicznych  grupa 5-latki 4 „Wiewiórki” przygotowała przedstawienie pt.” Królewna Śmieszka i Ekoludki”, które wystawiła dla rodziców oraz kilku grup przedszkolnych. Mali aktorzy wcielili się w role króla, królowej i królewny, których kraj został zniszczony przez zanieczyszczenia z fabryk oraz góry śmieci, które zasypały lasy i rzeki. Na szczęście z pomocą przyszły małe krasnale – Ekoludki, które pomogły uratować królestwo. Zarówno rodzice, jak i zaproszone dwa dni później grupy przedszkolne, z zainteresowaniem obejrzały spektakl a wysiłek małych artystów nagrodziły gromkimi brawami.