JESTEM SOBIE PRZEDSZKOLACZEK

„Jestem sobie przedszkolaczek,

Nie grymaszę i nie płaczę…”

„Pasowanie na przedszkolaka” to pierwsza, wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. W dużym stopniu stanowi zakończenie procesu adaptacyjnego dzieci do warunków i zasad panujących w przedszkolu.

Podczas uroczystości pasowania, dzieci z grup „Żabki”, „Puchatki” i „Zajączki” swoimi występami  potwierdziły, że zasługują na miano PRZEDSZKOLAKA. Trzylatki zaprezentowały rodzicom i zaproszonym Gościom piosenki, wiersze i tańce, których nauczyły się do tej pory. Występując przed tak wielką publicznością wykazały się nie tylko swoimi umiejętnościami, ale również wielką odwagą. Uroczystego aktu pasowania dokonały Pani Dyrektor Anna Sierotko, a w grupie „Puchatki” Pani Wicedyrektor Małgorzata Ignatowicz, które wręczyły również dzieciom okolicznościowe dyplomy i książeczki.